46808. Tage Stentoft (1924-): Konkylier med mere

Litografi, rammemål 51 x 61 cm. Sign. Tage Stentoft 77

Varenr. 46808

15 November 2017 20:00

Vurdering 400 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms