46810. Bent Stubbe Teglbjærg (1926-2004): Kandaswamy

Olie på lærred, 38 x 38 cm. Sign. bagside April 72 ST

Varenr. 46810

15 November 2017 20:00

Vurdering 1200 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms