49162. Maurice Estève (1904-2001): Komposition

Farvelitografi. Signeret Estève Eprèuve d'artiste. Lysmål 47 x 33 cm.
Indrammet med uden glas i rammen. Fugtpletter, gulnet papir

Varenr. 49162

15 November 2017 20:02

Hammerslag27.00 DKK28.00 DKK29.00 DKK 1.900 DKK14.00 DKK15.00 DKK16.00 DKK

Vurdering 1800 DKK

105021.900 DKK2017-11-15 19:48
182851.800 DKK2017-11-15 19:28
223701.700 DKK2017-11-15 19:02
220171.400 DKK2017-11-15 17:50
41651.100 DKK2017-11-12 07:28
252491.000 DKK2017-11-09 20:52
2114900 DKK2017-11-09 20:49
 900 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms