45442. Engelsk military kommode

Mahogni. 19. århundrede. Tre store og øverst to mindre skuffer. Ovale metalbeslag. Plade og skuffefronter med indlagt træ. B: 95 cm, D: 55 cm, H: 91,5 cm (svindrevner, nøglebeslag mangler)
(OBS et ben skal repareres, afslag på øverste højre hjørne)

Varenr 45442

18 December 2017 14:43

Vurdering 2500 DKK

95951.300 DKK2017-11-15 14:41
254081.200 DKK2017-11-13 14:38
 1.000 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms