45442. Engelsk military kommode

Mahogni. 19. århundrede. Tre store og øverst to mindre skuffer. Ovale metalbeslag. Plade og skuffefronter med indlagt træ. B: 95 cm, D: 55 cm, H: 91,5 cm (svindrevner, nøglebeslag mangler)
(OBS et ben skal repareres, afslag på øverste højre hjørne)

Varenr. 45442

15 November 2017 20:04

Hammerslag12.00 DKK13.00 DKK14.00 DKK15.00 DKK16.00 DKK17.00 DKK 1.300 DKK4.00 DKK5.00 DKK6.00 DKK7.00 DKK8.00 DKK

Vurdering 2500 DKK

95951.300 DKKOnsdag 14:41
254081.200 DKKMandag 14:38
 1.200 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms