45468. Sidebord i gustaviansk stil

Gråmalet og forgyldt stel, skuffe i sarg. Rødbroget marmorplade. 100 x 57 cm, H: 75 cm. 20. århundrede

Varenr. 45468

15 November 2017 20:04

Vurdering 3500 DKK

182851.800 DKKOnsdag 19:25
 1.800 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms