45469. Et par figurer af udskåret træ (2)

Kvinder i flagrende gevandter. 18./19. århundrede. H: 22 cm (diverse defekter)

Varenr. 45469

15 November 2017 20:05

Vurdering 1800 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms