49384. Kurulstol, forgyldt

Taburet med forgyldt, udskåret stel med buede ben,
Sædet polstret og betrukket med rødt/hvidt/grønt silkestof med bladkranse.
B. 72, D. 52, sædehøjde 47 cm

Varenr. 49384

22 November 2017 20:11

Vurdering 1200 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms