48013. Anne Marie Telmanyi (1893-1983): Prinsen på den hvide hest, Jefta vender hjem med sejrens krans og velkommes af sin datter.

Olie på lærred, sign. monogram 1940 og med vers malet i hjørnet. 211 x 98 cm

Varenr 48013

22 November 2017 20:49

Hammerslag5.00 DKK6.00 DKK7.00 DKK8.00 DKK9.00 DKK 2.400 DKK24.00 DKK25.00 DKK26.00 DKK27.00 DKK28.00 DKK29.00 DKK

Vurdering 4000-5000 DKK

3402.400 DKK2017-11-22 12:56
223702.200 DKK2017-11-15 22:13
 2.000 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms