46906. Monogramist: Kystparti med joller og sejlskibe - Nordsjælland

Olie på lærred, 24 x 31,5 cm. Sign. M.R. 87

Varenr 46906

22 November 2017 20:53

Hammerslag10.00 DKK11.00 DKK12.00 DKK13.00 DKK14.00 DKK 900 DKK18.00 DKK19.00 DKK20.00 DKK

Vurdering 1500 DKK

25423900 DKK2017-11-17 09:15
 900 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms