48118. E. Wendelboe Jensen: Studie af en måge

Akvarel. Lysmål 47 x 63 cm. Sign. monogram og E Wendelboe Jensen 207.26 Chr.ø

Varenr 48118

22 November 2017 20:54

Hammerslag8.00 DKK9.00 DKK10.00 DKK 400 DKK10.00 DKK11.00 DKK12.00 DKK13.00 DKK14.00 DKK

Vurdering 800 DKK

JANNE23400 DKK2017-11-22 20:38
 400 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms