49200. Jeppe Eisner (f. 1952): Anemoner

Olie på lærred. Sign. Jeppe Eisner. 58 x 70 cm

Varenr 49200

22 November 2017 19:43

Vurdering 5000 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms