43326. Salvador Dali (1904-1989): Dali Dreams

Litografi, rammemål 95 x 72 cm, sign. Dali LXIV/CL

Varenr. 43326

22 November 2017 19:45

Hammerslag18.00 DKK19.00 DKK20.00 DKK21.00 DKK22.00 DKK 3.000 DKK5.00 DKK6.00 DKK7.00 DKK

Vurdering 4000-6000 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms