49638. Gudmund Olsen (1913 - 1985) CD komposition 1971

Komposition, olie på masonit dedikation, signeret og dateret 1971 på bagsiden, 22 x 38,5 cm.

Varenr 49638

22 November 2017 19:45

Hammerslag19.00 DKK20.00 DKK21.00 DKK22.00 DKK23.00 DKK24.00 DKK 900 DKK22.00 DKK23.00 DKK

Vurdering 1800 DKK

HABANA900 DKK2017-11-22 16:22
 900 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms