49001. Sven Dalsgaard (1914-1999): "Den Hjemvendte" (4)

Fire litografier i mappe. Sign. Sven Dalgaard 94 54/80

Varenr 49001

22 November 2017 19:48

Hammerslag4.00 DKK5.00 DKK6.00 DKK7.00 DKK 1.300 DKK17.00 DKK18.00 DKK

Vurdering 1500 DKK

41651.300 DKK2017-11-22 19:46
95291.200 DKK2017-11-22 19:45
 750 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms