49195. Jeppe Eisner (f. 1952): "Clematisvæsner"

Olie på lærred, sign. Jeppe Eisner og på bagsiden Jeppe Eisner 2005-6. 100 x 100 cm

Varenr 49195

22 November 2017 19:52

Hammerslag18.00 DKK19.00 DKK20.00 DKK21.00 DKK22.00 DKK 5.000 DKK10.00 DKK11.00 DKK12.00 DKK13.00 DKK14.00 DKK

Vurdering 6000 DKK

206095.000 DKK2017-11-22 19:23
254474.800 DKK2017-11-22 19:46
225732.800 DKK2017-11-14 21:25
 3.000 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms