49195. Jeppe Eisner (f. 1952): "Clematisvæsner"

Olie på lærred, sign. Jeppe Eisner og på bagsiden Jeppe Eisner 2005-6. 100 x 100 cm

Varenr. 49195

22 November 2017 19:52

Hammerslag1.00 DKK2.00 DKK3.00 DKK4.00 DKK5.00 DKK 5.000 DKK14.00 DKK15.00 DKK16.00 DKK17.00 DKK18.00 DKK

Vurdering 6000 DKK

206095.000 DKK2017-11-22 19:23
254474.800 DKK2017-11-22 19:46
225732.800 DKK2017-11-14 21:25
 3.000 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms