49196. Jeppe Eisner (f. 1952): Rhododrendon og lamaer

Olie på lærred. Sign. Jeppe Eisner. 64 x 80 cm

Varenr 49196

22 November 2017 19:52

Hammerslag7.00 DKK8.00 DKK9.00 DKK10.00 DKK11.00 DKK12.00 DKK 3.200 DKK11.00 DKK12.00 DKK13.00 DKK14.00 DKK15.00 DKK

Vurdering 6000 DKK

254473.200 DKK2017-11-22 19:22
3403.000 DKK2017-11-22 12:54
225732.800 DKK2017-11-14 21:25
 3.000 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms