49196. Jeppe Eisner (f. 1952): Rhododrendon og lamaer

Olie på lærred. Sign. Jeppe Eisner. 64 x 80 cm

Varenr. 49196

22 November 2017 19:52

Hammerslag10.00 DKK11.00 DKK 3.200 DKK24.00 DKK25.00 DKK26.00 DKK27.00 DKK28.00 DKK

Vurdering 6000 DKK

254473.200 DKK2017-11-22 19:22
3403.000 DKK2017-11-22 12:54
225732.800 DKK2017-11-14 21:25
 3.000 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms