49197. Jeppe Eisner (f. 1952): Åkander

Olie på lærred. Sign. Jeppe Eisner 2007. 90 x 120 cm

Varenr 49197

22 November 2017 19:53

Hammerslag8.00 DKK9.00 DKK10.00 DKK11.00 DKK12.00 DKK13.00 DKK 6.000 DKK8.00 DKK9.00 DKK10.00 DKK11.00 DKK

Vurdering 5000 DKK

206096.000 DKK2017-11-22 19:47
254475.500 DKK2017-11-22 19:46
225732.800 DKK2017-11-14 21:26
 3.000 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms