49197. Jeppe Eisner (f. 1952): Åkander

Olie på lærred. Sign. Jeppe Eisner 2007. 90 x 120 cm

Varenr. 49197

22 November 2017 19:53

Hammerslag26.00 DKK27.00 DKK28.00 DKK29.00 DKK 6.000 DKK14.00 DKK15.00 DKK16.00 DKK17.00 DKK18.00 DKK19.00 DKK

Vurdering 5000 DKK

206096.000 DKK2017-11-22 19:47
254475.500 DKK2017-11-22 19:46
225732.800 DKK2017-11-14 21:26
 3.000 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms