49198. Jeppe Eisner (f. 1952): "Brunsttid"

Olie på lærred. Sign. Jeppe Eisner og på bagsiden Jeppe Eisner 2009. 90 x 70 cm

Varenr. 49198

22 November 2017 19:53

Hammerslag18.00 DKK19.00 DKK20.00 DKK21.00 DKK22.00 DKK23.00 DKK 3.000 DKK14.00 DKK15.00 DKK16.00 DKK17.00 DKK18.00 DKK19.00 DKK

Vurdering 6000 DKK

206093.000 DKK2017-11-20 15:51
225732.800 DKK2017-11-14 21:27
 3.000 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms