49199. Jeppe Eisner (f. 1952): "Aftenlysstrejf på magnolien"

Olie på lærred. Sign. Jeppe Eisner og på bagsiden Jeppe Eisner 2006. 90 x 70 cm

Varenr 49199

22 November 2017 19:53

Hammerslag18.00 DKK19.00 DKK20.00 DKK21.00 DKK 3.000 DKK9.00 DKK10.00 DKK11.00 DKK

Vurdering 6000 DKK

206093.000 DKK2017-11-20 15:48
225732.800 DKK2017-11-14 21:27
 3.000 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms