48836. Per Arnoldi (1941-): Kænguru

Litografi, sign. Per Arnoldi 48/750. Lysmål 48,5 x 33 cm. Fugtpletter.

Varenr 48836

22 November 2017 19:57

Hammerslag18.00 DKK19.00 DKK20.00 DKK 200 DKK9.00 DKK10.00 DKK11.00 DKK12.00 DKK13.00 DKK14.00 DKK

Vurdering 500 DKK

12637200 DKK2017-11-15 15:15
 200 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms