48836. Per Arnoldi (1941-): Kænguru

Litografi, sign. Per Arnoldi 48/750. Lysmål 48,5 x 33 cm. Fugtpletter.

Varenr. 48836

22 November 2017 19:57

Hammerslag26.00 DKK27.00 DKK28.00 DKK29.00 DKK30.00 DKK 200 DKK23.00 DKK24.00 DKK25.00 DKK26.00 DKK27.00 DKK28.00 DKK

Vurdering 500 DKK

12637200 DKK2017-11-15 15:15
 200 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms