45536. Skulptur af brændt ler: Siddende mor og barn

19. århundrede. H: 16 cm. Usign.

Varenr 45536

22 November 2017 19:58

Hammerslag7.00 DKK8.00 DKK 500 DKK2.00 DKK3.00 DKK4.00 DKK

Vurdering 1000 DKK

18209500 DKK2017-11-21 12:31
 500 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms