114. Et sæt engelske stole, 18. årh. (3)

Udskårne, gennembrudte rygge. Siddehøjde: 46 cm, B: 50 cm, D: 41 cm

Varenr 49510

16 Juni 2018 11:00

Vurdering 2500 DKK

Ulriksholm Slot,