120. Ubekendt engelsk kunstner: Mand leder kvinder til hest over et vadested

Olie på lærred. 46 x 38 cm (kraftigt restaureret)

Varenr 49642

16 Juni 2018 11:00

Hammerslag19.00 DKK20.00 DKK21.00 DKK22.00 DKK23.00 DKK 1.600 DKK2.00 DKK3.00 DKK4.00 DKK5.00 DKK6.00 DKK7.00 DKK

Vurdering 2500 DKK

Ulriksholm Slot,