120. Ubekendt engelsk kunstner: Mand leder kvinder til hest over et vadested

Olie på lærred. 46 x 38 cm (kraftigt restaureret)

Varenr 49642

16 Juni 2018 11:00

Hammerslag23.00 DKK24.00 DKK25.00 DKK 1.600 DKK13.00 DKK14.00 DKK15.00 DKK16.00 DKK

Vurdering 2500 DKK

Ulriksholm Slot,