135. Ubekendt kunstner efter Abraham Wuchters: Portrætter af Frederik d. III og dronning Sofie Amalie, 17. årh. (2)

Kobberstik, lysmål 57 x 41 cm (beskårede)

Varenr 49533

16 Juni 2018 11:00

Hammerslag23.00 DKK24.00 DKK25.00 DKK26.00 DKK27.00 DKK28.00 DKK 2.000 DKK17.00 DKK18.00 DKK19.00 DKK20.00 DKK

Vurdering 2000 DKK

262981.500 DKK2018-06-15 21:18
 1.500 DKK Startpris

Ulriksholm Slot,