136. Empirespejl i ramme af mahogni, 19. årh.s begyndelse

Kanneleret ramme med forgyldt lister, bemalede topfelter. Topprydelse i form af forgyldt vase. H: 150 cm, B: 43 cm

Varenr 49534

16 Juni 2018 11:00

Hammerslag12.00 DKK13.00 DKK14.00 DKK15.00 DKK 2.400 DKK25.00 DKK26.00 DKK27.00 DKK28.00 DKK29.00 DKK30.00 DKK

Vurdering 3000 DKK

156172.400 DKK2018-06-16 11:00
194742.200 DKK2018-06-15 17:57
 2.000 DKK Startpris

Ulriksholm Slot,