141. Ubekendt kunstner: Hund betragter fugle og vildt på stenkarm

Olie på lærred. 52 x 72 cm, 18. årh. (trænger til rens)

Varenr 49539

16 Juni 2018 11:00

Vurdering 6000 DKK

Ulriksholm Slot,