143. F. S. Bonvin: Landskab med figurer ved sø

Olie på lærred. 40 x 60 m, 19. årh., usign. Betegnet på bagsiden "F. S. Bonvin 1858"

Varenr 49541

16 Juni 2018 11:00

Hammerslag8.00 DKK9.00 DKK10.00 DKK11.00 DKK12.00 DKK 4.000 DKK4.00 DKK5.00 DKK6.00 DKK7.00 DKK8.00 DKK

Vurdering 6000 DKK

Ulriksholm Slot,