143. F. S. Bonvin: Landskab med figurer ved sø

Olie på lærred. 40 x 60 m, 19. årh., usign. Betegnet på bagsiden "F. S. Bonvin 1858"

Varenr 49541

16 Juni 2018 11:00

Hammerslag21.00 DKK22.00 DKK23.00 DKK24.00 DKK 4.000 DKK14.00 DKK15.00 DKK16.00 DKK17.00 DKK18.00 DKK19.00 DKK

Vurdering 6000 DKK

Ulriksholm Slot,