15. Ubekendt kunstner: Portræt af kvinde i grå silkekjole med rødt sjal.18. årh.

Olie på lærred. 88 x 68 cm, usigneret.

(retoucheret og krakeleret)

Varenr 49403

16 Juni 2018 11:00

Hammerslag15.00 DKK16.00 DKK17.00 DKK18.00 DKK19.00 DKK 3.000 DKK18.00 DKK19.00 DKK20.00 DKK21.00 DKK22.00 DKK

Vurdering 5000 DKK

Ulriksholm Slot,