15. Ubekendt kunstner: Portræt af kvinde i grå silkekjole med rødt sjal.18. årh.

Olie på lærred. 88 x 68 cm, usigneret.

(retoucheret og krakeleret)

Varenr 49403

16 Juni 2018 11:00

Hammerslag24.00 DKK25.00 DKK26.00 DKK27.00 DKK28.00 DKK29.00 DKK 3.000 DKK5.00 DKK6.00 DKK7.00 DKK8.00 DKK

Vurdering 5000 DKK

Ulriksholm Slot,