152. Bing & Grøndahl: Prydvase, porcelæn. 19. årh.

Prydet med fugle på grene, forgyldte hanke med maskeroner. H: 34 cm

Varenr 49549

16 Juni 2018 11:00

Hammerslag12.00 DKK13.00 DKK14.00 DKK15.00 DKK 1.500 DKK24.00 DKK25.00 DKK26.00 DKK27.00 DKK

Vurdering 1200 DKK

Ulriksholm Slot,