152. Bing & Grøndahl: Prydvase, porcelæn. 19. årh.

Prydet med fugle på grene, forgyldte hanke med maskeroner. H: 34 cm

Varenr 49549

16 Juni 2018 11:00

Hammerslag26.00 DKK27.00 DKK28.00 DKK29.00 DKK30.00 DKK 1.500 DKK27.00 DKK28.00 DKK

Vurdering 1200 DKK

Ulriksholm Slot,