157. Bing & Grøndahl: Et par prydvaser, porcelæn, 19. årh.

Dekorerede med hvid og lysegrøn glasur og blomsterbuketter. Forgyldte hanke med maskeroner. H: 35 cm

Varenr 49557

16 Juni 2018 11:00

Hammerslag18.00 DKK19.00 DKK20.00 DKK21.00 DKK22.00 DKK 1.000 DKK25.00 DKK26.00 DKK27.00 DKK28.00 DKK29.00 DKK

Vurdering 1500 DKK

Ulriksholm Slot,