167. Pablo Schouboe: Ulriksholm Slot

Olie på lærred. Sign. 70 x 100 cm

Varenr 50293

16 Juni 2018 11:00

Hammerslag3.00 DKK4.00 DKK5.00 DKK6.00 DKK 1.300 DKK11.00 DKK12.00 DKK13.00 DKK14.00 DKK15.00 DKK

Vurdering 1500 DKK

262641.200 DKK2018-06-10 12:18
DANNIREFFS1.100 DKK2018-06-10 00:17
 750 DKK Startpris

Ulriksholm Slot,