178. Alfred Jensen: Marine med skib for fulde sejl

Olie på lærred. Sign. Alfred Jensen. 60 x 90 cm

Varenr 51739

16 Juni 2018 11:00

Hammerslag6.00 DKK7.00 DKK8.00 DKK 800 DKK23.00 DKK24.00 DKK25.00 DKK

Vurdering 800 DKK

26346MBA700 DKK2018-06-16 09:33
26280650 DKK2018-06-09 17:44
 500 DKK Startpris

Ulriksholm Slot,