187. Ubekendt kunstner: Portræt af Christian IV

Olie på lærred. Efter Karel van Mander. 17./18. årh. 86 x 63 cm. Dubleret, ny blændramme

Varenr 50306

16 Juni 2018 11:00

Vurdering 10000-15000 DKK

Ulriksholm Slot,