188. Ubekendt nederlandsk kunstner: Portræt af Leonora Christine iført kjole med røde sløjfer

Olie på lærred. Usign. 53 x 42 cm. Dubleret. Ny blændramme

Varenr 50307

16 Juni 2018 11:00

Hammerslag4.00 DKK5.00 DKK6.00 DKK7.00 DKK 3.800 DKK9.00 DKK10.00 DKK11.00 DKK

Vurdering 6000 DKK

263423.000 DKK2018-06-16 08:14
 3.000 DKK Startpris

Ulriksholm Slot,