203. Stein: Lille sø på Refsnæs

Akvarel og tusch. Sign. Stein, på bagsiden titel og datering August 85. Lysmål 17 x 19 cm

Varenr 51644

16 Juni 2018 11:00

Hammerslag27.00 DKK28.00 DKK29.00 DKK30.00 DKK31.00 DKK 1.100 DKK8.00 DKK9.00 DKK10.00 DKK11.00 DKK12.00 DKK13.00 DKK

Vurdering 800 DKK

161021.100 DKK2018-05-24 11:16
190131.000 DKK2018-06-15 15:45
DANNIREFFS700 DKK2018-06-10 00:13
2114400 DKK2018-05-23 20:56
 400 DKK Startpris

Ulriksholm Slot,