203. Stein: Lille sø på Refsnæs

Akvarel og tusch. Sign. Stein, på bagsiden titel og datering August 85. Lysmål 17 x 19 cm

Varenr 51644

16 Juni 2018 11:00

Hammerslag24.00 DKK25.00 DKK26.00 DKK27.00 DKK28.00 DKK29.00 DKK 1.100 DKK22.00 DKK23.00 DKK24.00 DKK25.00 DKK

Vurdering 800 DKK

161021.100 DKK2018-05-24 11:16
190131.000 DKK2018-06-15 15:45
DANNIREFFS700 DKK2018-06-10 00:13
2114400 DKK2018-05-23 20:56
 400 DKK Startpris

Ulriksholm Slot,