207. Axel Schovelin (1827-1893): Vej gennem skov

Olie på lærred. Usign. 55 x 72 cm

Varenr 49562

16 Juni 2018 11:00

Hammerslag18.00 DKK19.00 DKK20.00 DKK 2.500 DKK8.00 DKK9.00 DKK10.00 DKK11.00 DKK12.00 DKK

Vurdering 5000 DKK

Ulriksholm Slot,