207. Axel Schovelin (1827-1893): Vej gennem skov

Olie på lærred. Usign. 55 x 72 cm

Varenr 49562

16 Juni 2018 11:00

Hammerslag26.00 DKK27.00 DKK28.00 DKK29.00 DKK30.00 DKK 2.500 DKK4.00 DKK5.00 DKK6.00 DKK

Vurdering 5000 DKK

Ulriksholm Slot,