207. Axel Schovelin (1827-1893): Vej gennem skov

Olie på lærred. Usign. 55 x 72 cm

Varenr 49562

16 Juni 2018 11:00

Hammerslag21.00 DKK22.00 DKK23.00 DKK24.00 DKK25.00 DKK26.00 DKK 2.500 DKK15.00 DKK16.00 DKK17.00 DKK18.00 DKK19.00 DKK

Vurdering 5000 DKK

Ulriksholm Slot,