208. Ubekendt engelsk kunstner: Portræt af ung adelsmand

Olie på lærred. Ca. 1800. Usign. 65 x 53 cm

Retoucheringer, lærred dubleret.

Varenr 50327

16 Juni 2018 11:00

Vurdering 12000 DKK

Ulriksholm Slot,