211. Rokokotaburet, dansk

Mørkfarvet fyrretræ med forgyldte skæringer. 18. årh. H: 45 cm

Varenr 50368

16 Juni 2018 11:00

Hammerslag2.00 DKK3.00 DKK4.00 DKK5.00 DKK6.00 DKK 3.800 DKK21.00 DKK22.00 DKK23.00 DKK24.00 DKK

Vurdering 3000 DKK

84583.800 DKK2018-06-14 16:31
250003.600 DKK2018-05-18 15:29
161023.000 DKK2018-06-12 10:26
 1.500 DKK Startpris

Ulriksholm Slot,