212. Regence salonstol, eg

Forgyldte skæringer i form af stiliserede muslinger. 18. årh.s 2. halvdel

Varenr 50361

16 Juni 2018 11:00

Hammerslag17.00 DKK18.00 DKK 1.000 DKK9.00 DKK10.00 DKK11.00 DKK

Vurdering 1800 DKK

242761.000 DKK2018-06-16 10:14
 1.000 DKK Startpris

Ulriksholm Slot,