212. Regence salonstol, eg

Forgyldte skæringer i form af stiliserede muslinger. 18. årh.s 2. halvdel

Varenr 50361

16 Juni 2018 11:00

Hammerslag17.00 DKK18.00 DKK19.00 DKK20.00 DKK21.00 DKK 1.000 DKK21.00 DKK22.00 DKK23.00 DKK24.00 DKK

Vurdering 1800 DKK

242761.000 DKK2018-06-16 10:14
 1.000 DKK Startpris

Ulriksholm Slot,