68. Et par prydvaser, porcelæn (2)

Delvis forgyldte og dekorerede med landskaber, 19. årh. H: 21,5 cm (hanke reparerede, forgyldning slidt)

Varenr 49462

16 Juni 2018 11:00

Hammerslag3.00 DKK4.00 DKK5.00 DKK6.00 DKK7.00 DKK8.00 DKK 400 DKK18.00 DKK19.00 DKK20.00 DKK21.00 DKK

Vurdering 500 DKK

21582400 DKK2018-06-04 12:03
22118375 DKK2018-06-15 18:34
 250 DKK Startpris

Ulriksholm Slot,