68. Et par prydvaser, porcelæn (2)

Delvis forgyldte og dekorerede med landskaber, 19. årh. H: 21,5 cm (hanke reparerede, forgyldning slidt)

Varenr 49462

16 Juni 2018 11:00

Hammerslag20.00 DKK21.00 DKK22.00 DKK23.00 DKK24.00 DKK 400 DKK27.00 DKK28.00 DKK29.00 DKK30.00 DKK

Vurdering 500 DKK

21582400 DKK2018-06-04 12:03
22118375 DKK2018-06-15 18:34
 250 DKK Startpris

Ulriksholm Slot,