71. Ubekendt kunstner: Blomster i vase

Olie på stof. Monteret i bred, forgyldt ramme, 19. årh. Rammemål: 17,5 x 16 cm

Varenr 49465

16 Juni 2018 11:00

Hammerslag26.00 DKK27.00 DKK28.00 DKK29.00 DKK 1.000 DKK13.00 DKK14.00 DKK15.00 DKK16.00 DKK17.00 DKK

Vurdering 1000 DKK

22115425 DKK2018-06-16 06:53
26196400 DKK2018-05-23 15:36
 400 DKK Startpris

Ulriksholm Slot,