71. Ubekendt kunstner: Blomster i vase

Olie på stof. Monteret i bred, forgyldt ramme, 19. årh. Rammemål: 17,5 x 16 cm

Varenr 49465

16 Juni 2018 11:00

Hammerslag5.00 DKK6.00 DKK7.00 DKK8.00 DKK9.00 DKK 1.000 DKK16.00 DKK17.00 DKK18.00 DKK19.00 DKK20.00 DKK

Vurdering 1000 DKK

22115425 DKK2018-06-16 06:53
26196400 DKK2018-05-23 15:36
 400 DKK Startpris

Ulriksholm Slot,