71. Ubekendt kunstner: Blomster i vase

Olie på stof. Monteret i bred, forgyldt ramme, 19. årh. Rammemål: 17,5 x 16 cm

Varenr 49465

16 Juni 2018 11:00

Hammerslag9.00 DKK10.00 DKK11.00 DKK 1.000 DKK23.00 DKK24.00 DKK25.00 DKK26.00 DKK27.00 DKK

Vurdering 1000 DKK

22115425 DKK2018-06-16 06:53
26196400 DKK2018-05-23 15:36
 400 DKK Startpris

Ulriksholm Slot,