72. Ovalt salonbord, mahogni. England 19. årh.

Stel af eg med fem drejede søjler og fire udskårne fødder afsluttede med stiliserede dyrepoter. I plade intarsia. 135 x 95 cm, H: 67 cm

Varenr 49466

16 Juni 2018 11:00

Hammerslag8.00 DKK9.00 DKK 2.000 DKK6.00 DKK7.00 DKK8.00 DKK

Vurdering 1200 DKK

26337600 DKK2018-06-16 10:32
 600 DKK Startpris

Ulriksholm Slot,