72. Ovalt salonbord, mahogni. England 19. årh.

Stel af eg med fem drejede søjler og fire udskårne fødder afsluttede med stiliserede dyrepoter. I plade intarsia. 135 x 95 cm, H: 67 cm

Varenr 49466

16 Juni 2018 11:00

Hammerslag11.00 DKK12.00 DKK13.00 DKK14.00 DKK 2.000 DKK16.00 DKK17.00 DKK18.00 DKK19.00 DKK20.00 DKK

Vurdering 1200 DKK

26337600 DKK2018-06-16 10:32
 600 DKK Startpris

Ulriksholm Slot,