76. Johan Frederik Clemens (1749-1831) efter Jens Juel 1802: Portræt af Geheimeråd, kammerherre Johan Bülow.

Kobberstik, signeret i trykket og dateret 1802. Lysmål 33 x 25 cm

Varenr 49470

16 Juni 2018 11:00

Hammerslag27.00 DKK28.00 DKK29.00 DKK 600 DKK18.00 DKK19.00 DKK20.00 DKK21.00 DKK22.00 DKK

Vurdering 1200 DKK

26234600 DKK2018-05-31 10:23
 600 DKK Startpris

Ulriksholm Slot,