79. G. P. Busch: Portræt af Chr. VI iført rustning og hermelinskantet kappe

Kobberstik, tryksigneret G.P. Busch Sculps Berolini. 18. årh. Bladmål: 31,5 x 19,5 cm. Beskåret

Varenr 49473

16 Juni 2018 11:00

Vurdering 1000 DKK

Ulriksholm Slot,