83. Ubekendt kunstner: Marie Sofie Frederikke af Hessen/Kassel. Ca. 1820

Dronning af Danmark og Norge. Olie på lærred. I ramme med forgyldt krone. 30 x 25 cm (afskalninger)

Varenr 49560

16 Juni 2018 11:00

Hammerslag20.00 DKK21.00 DKK22.00 DKK23.00 DKK24.00 DKK 2.800 DKK4.00 DKK5.00 DKK6.00 DKK7.00 DKK8.00 DKK9.00 DKK

Vurdering 3000 DKK

194742.400 DKK2018-06-15 17:59
223702.200 DKK2018-06-14 20:28
 2.000 DKK Startpris

Ulriksholm Slot,