85. Et par Louis XVI spejle i rammer af nøddetræ (2)

Rammer af nød med forgyldte udskæringer i form af ranker og vase. 18. årh.s slutning. H: 148 cm, B: 56 cm

Varenr 49489

16 Juni 2018 11:00

Hammerslag2.00 DKK3.00 DKK4.00 DKK 8.000 DKK6.00 DKK7.00 DKK8.00 DKK9.00 DKK10.00 DKK11.00 DKK

Vurdering 12000 DKK

Ulriksholm Slot,