85. Et par Louis XVI spejle i rammer af nøddetræ (2)

Rammer af nød med forgyldte udskæringer i form af ranker og vase. 18. årh.s slutning. H: 148 cm, B: 56 cm

Varenr 49489

16 Juni 2018 11:00

Hammerslag5.00 DKK6.00 DKK7.00 DKK 8.000 DKK12.00 DKK13.00 DKK

Vurdering 12000 DKK

Ulriksholm Slot,