91. Ubekendt kunstner: Frederik V iført sort jakke, mørkegrøn baggrund

Olie på lærred. I oval ramme, 57 x 46 cm.
Krakeleringer, retoucheringer

Varenr 50369

16 Juni 2018 11:00

Hammerslag27.00 DKK28.00 DKK29.00 DKK30.00 DKK 3.500 DKK6.00 DKK7.00 DKK

Vurdering 4000 DKK

Ulriksholm Slot,