91. Ubekendt kunstner: Frederik V iført sort jakke, mørkegrøn baggrund

Olie på lærred. I oval ramme, 57 x 46 cm.
Krakeleringer, retoucheringer

Varenr 50369

16 Juni 2018 11:00

Hammerslag19.00 DKK20.00 DKK21.00 DKK22.00 DKK 3.500 DKK13.00 DKK14.00 DKK15.00 DKK16.00 DKK17.00 DKK

Vurdering 4000 DKK

Ulriksholm Slot,