93. Et par gustavianske stole/bænke. 19. årh.s begyndelse (2)

Hvidmalede og forgyldte, blåt silkebetræk. B: 61 cm, D: 44 cm, siddehøjde: 47 cm

Varenr 49492

16 Juni 2018 11:00

Vurdering 12000 DKK

Ulriksholm Slot,