45468. Sidebord i gustaviansk stil

Gråmalet og forgyldt stel, skuffe i sarg. Rødbroget marmorplade. 100 x 57 cm, H: 75 cm. 20. århundrede

Varenr 45468

29 November 2017 21:30

Hammerslag20.00 DKK21.00 DKK22.00 DKK 1.200 DKK10.00 DKK11.00 DKK12.00 DKK13.00 DKK14.00 DKK15.00 DKK

Vurdering 2500 DKK

222441.200 DKK2017-11-22 21:37
 1.200 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms