49820. Armstol i Charles X stil

Sortlakeret og forgyldt stel med udskårne figurer. Rund ryg. Gult silkebetræk.

Varenr 49820

29 November 2017 21:30

Hammerslag24.00 DKK25.00 DKK26.00 DKK 1.400 DKK21.00 DKK22.00 DKK23.00 DKK24.00 DKK25.00 DKK

Vurdering 1800 DKK

252661.400 DKK2017-11-29 20:33
56431.300 DKK2017-11-29 10:50
223701.100 DKK2017-11-29 20:12
22244800 DKK2017-11-22 21:37
 800 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms